Skip to main content
Zdrowie

Folia moletowana, dbajmy o świeżość przechowywanego jedzenia

Firma molety.pl to polski producent wysokiej jakości produktów dla branży gastronomicznej, służących do próżniowego pakowania żywności.
W ofercie firmy znajdują się worki moletowane, które umożliwiają doskonałe pakowanie próżniowe żywności, tak surowej, jak i przetworzonej już termicznie.
Podobnie wysoką jakość ma oferowana przez molety.pl folia moletowana, idealna do wykorzystania w pakowarkach próżniowych i zgrzewarkach wielu renomowanych producentów. Folię można dobrać ze względu na rozmiar produktu, który chcemy przechować.
Pakowanie próżniowe to najlepszy możliwy sposób pakowania żywności, nie tylko w profesjonalnych zastosowaniach w gastronomii. By taki sposób przechowywania był możliwy, należy posłużyć się pakowarką próżniową lub zgrzewarką i wykorzystać dobrej jakości worki moletowane. Może być to też folia moletowana. Spakowana próżniowo żywność jest zabezpieczona przed dostępem powietrza i wilgotności. Dzięki temu jej żywotność zostaje znacznie przedłużona, ochroniona przed zepsuciem i przed zmianami wilgotności produktu.
Profesjonalna folia moletowana firmy Molety charakteryzuje się wzorem przetłoczeń, który został specjalnie zaprojektowany, ny móc zapewnić skuteczniejsze, szybsze i dokładniejsze odessanie powietrza i szczelne zamknięcie ze wszystkich stron dostępu powietrza do powierzchni produktu żywnościowego. Zgrzew, jaki zapewnia folia bądź worki moletowane firmy Molety, jest trwały, wytrzymały, niezwykle szczelny. jest to efektem właściwego procesu produkcji, w pełni kontrolowanego i znakomitego składu surowcowego.
Pakowanie próżniowe pozwala bezpiecznie wydłużyć czas przechowywania świeżych i gotowanych produktów spożywczych bez utraty ich właściwości odżywczych, wyglądu, smaku i aromatu.
Sklep molety.pl prowadzi sprzedaż folii i akcesoriów do pakowania próżniowego takich produktów jak: mięso, ryby, warzywa, owoce, sery, gotowe potrawy, zioła, ciasta i wiele innych. Czas przechowywania zapakowanego tą metodą pieczonego mięsa wydłuża się z 3 do 12 dni. Produkt nie wysycha, nie pleśnieje, nie traci smaku ani nie zmienia koloru.
Zarówno worki moletowane, jak i folia tłoczona w formie rękawa posiadają atest dopuszczający do kontaktu z produktami spożywczymi.
Firma molety.pl oferuje wysokiej jakości opakowania i akcesoria do pakowania próżniowego. Worki moletowane na żywność nadają się do zgrzewarek i pakowarek różnych producentów. Worki idealnie nadają się na każdy rodzaj żywności: wyroby własne, ryby, mięso, itp. Folia tłoczona również kompatybilna z wieloma urządzeniami do pakowania próżniowego idealnie, bardzo dokładnie wysysa powietrze i sprawia, że bez problemu możemy przewozić żywność. Folia moletowana daje możliwość dopasowania nawet do dużych kawałków mięsa czy innych wyrobów.
Sklep molety.pl oferuje folie i akcesoria do pakowania próżniowego żywności świeżej i przetworzonej, takiej jak: mięso, wędliny, ryby, sery, gotowe dania, ciasta, owoce, zioła i wiele innych.
Pakowane w worki moletowane produkty przez długi czas zachowują przydatność do spożycia, nie tracąc wiele ze swoich właściwości odżywczych, nie wysychają, nie gubią smaku ani aromatu. I tak czas przydatności mrożonego mięsa zapakowanego próżniowo wydłuża się z 6 do 24 miesięcy, a świeżych owoców z 3 (7) do 8 (25) dni.
Folia tłoczona do zgrzewarek i pakowarek próżniowych dostępna jest również w formie rękawa. Posiada atest dopuszczający do kontaktu z żywnością.