Skip to main content

Woda Zielony Kram

Suma składników stałych - 253,50 mg/dm3

Zielony Kram

Woda „Zielony Kram” pochodzi ze źródeł usytuowanych w Beskidzie Małym, gdzie przyroda zachowała swą naturalną, niczym nie skażoną postać. Filtrowana przez setki lat, dociera na powierzchnię z głębokości 35 i 36 metrów. Pochodzące ze złóż o udokumentowanych zasobach, izolowanych geologicznie od zanieczyszczeń zewnętrznych, wyróżnia się pierwotną czystością mikrobiologiczną, stałym i naturalnym składem chemicznym oraz odznacza zawartością makro- i mikroskładników w ilości i proporcjach korzystnych dla zdrowia.

Woda do biura

Nasza woda jest średnio zmineralizowana z stosunkowo małymi ilościami sodu i wapnia. „Zielony Kram” spełnia kryteria określone szczegółowo w rozporządzeniach Ministra Zdrowia: w sprawie naturalnych wód mineralnych, wód źródlanych i wód stołowych oraz w sprawie wymagań dotyczących jakości wody przeznaczonej do spożycia przez ludzi.”

Dostarczane przez nas ekspresy do kawy to gwarancja niezawodności oraz prostej i szybkiej obsługi. To urządzenia o najwyższej wydajności, które doskonale sprawdzą się w obiektach biurowych i firmach.

Proponowane kawy ziarniste pochodzą od światowych producentów. Są to marki, które cieszą się uznaniem nawet najbardziej wymagających osób. To najlepszy smak i aromat.

Zapewniamy okazyjne ceny oraz korzystne warunki finansowania. Każdy klient traktowany jest w sposób indywidualny, dzięki czemu współpraca będzie satysfakcjonująca dla obu stron.

Każdy, kto zdecyduje się na leasing ekspresów do kawy może liczyć na bezpłatny serwis urządzeń. Nasza wyspecjalizowana obsługa techniczna błyskawicznie rozwiąże każdy problem.

Woda stanowi codzienne źródło energii w każdorazowej chwili. Przy jej piciu nie ma jakichkolwiek ograniczeń i jest ona najlepsza na ugaszenie pragnienia. Toteż czysta naturalna woda źródlana „Zielony Kram” będzie rewelacyjnym rozwiązaniem do domu czy też biura. Mając do dyspozycji jej towarzystwo zezwoli się na bycie do działania w każdej chwili. My jesteśmy od tego, by spełnić Państwa wymagania jakościowe i co najważniejsze sprawić, by każdy dzień obfitował w kontakt z wodą.

Komfort dla każdego

Czy to woda do biura, czy też do domu – zapewniamy Państwu stały dostęp do wody, która pochodzi z polskich gór. Picie jej w czystej postaci jest zawsze odpowiednie. Można także przygotować kawę lub herbatę, która zyska tym samym na swoim unikalnym aromacie. Takie rozwiązanie przypadnie do gustu każdemu, kto chce w każdej chwili mieć pod ręką wodę i to z pewnego źródła. Zawsze na miejscu i zawsze z wymaganą ilością – nie zabraknie jej w żadnej chwili, więc i domownicy czy też współpracownicy będą zadowoleni z tak ogromnej wygody posiadania jej blisko siebie.

Walory wody

Źródło naszej wody znajduje się w Beskidzie Małym, który charakteryzuje się nieskażonym środowiskiem. Na powierzchnię dociera ona z głębokości 35 i 36 metrów a my możemy ją pozyskiwać ze złóż, które posiadają udokumentowane zasoby. Zawartość makro- i mikroskładników jest w takiej ilości oraz proporcjach, które wpływają pozytywnie na zdrowie – a to wszystko dzięki izolacji geologicznej od zanieczyszczeń zewnętrznych. Do dyspozycji dajemy Państwu zatem wodę, która jest średnio zmineralizowana, o sumie składników stałych: 253,50 mg/dm³.

Stały i łatwy dostęp do wody jest naszą domeną, wobec czego zapewniamy niezmienne jej zaopatrzenie. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom z opcją szybkiego serwisu, bezpłatnymi dostawami a także stałą opieką naszego Biura Obsługi Klienta. Dzięki temu jesteśmy otwarci na stabilną współpracę, która przyniesie obopólne korzyści.