Skip to main content

Urządzenia filtrujące – woda dla Twojej firmy

Nasza firma od ponad 10 lat dostarcza czystą i świeżą naturalną wodę do setek Klientów. Nasza filozofia to ciągłość, wiarygodność oraz nieustanne podwyższanie jakości obsługi naszych Klientów. Pragniemy, aby marka Zielony Kram była synonimem wysokiej jakości w każdym elemencie naszej działalności.
System filtrujących dystrybutorów to idealne, nowoczesne i ekologiczne rozwiązanie oferujące krystalicznie czystą wodę bez ograniczeń.

Dystrybutory to urządzenia, które czyszczą wodę przy użyciu najwyższej jakości filtrów i uzupełniają wodę w minerały przy użyciu nowoczesnych technik mineralizacji. Podłączone do sieci wodociągowej dzięki profesjonalnym systemom filtrującym i mineralizującym zapewnią świeżą, czystą i zdrową wodę.

Dystrybutory filtrujące to doskonałe rozwiązanie dostarczania wysokiej jakości wody do Twojej Firmy.
Korzystając z dystrybutora zapewnisz sobie:

  • Świeżą, smaczną i zdrową wodę bez ograniczeń
  • Dostęp do gorącej i schładzanej wody dla Ciebie, Twoich Klientów i Pracowników
  • Stałe koszty, niezależne od konsumpcji
  • Bezpieczny i szybki serwis
  • Bezpłatną sanityzajcę i wymianę filtrów regularnie co 6 miesięcy
  • Stałą opiekę naszego Przedstawiciela i Biura Obsługi Klienta

W zależności od Państwa potrzeb i oczekiwań, proponujemy różnorodne modele dystrybutorów filtrujących.
Wszystkie urządzenia schładzają wodę do temp. 7-10oC i podgrzewają do temp. 98oC.
Charakteryzują się:

  • Stylem i Elegancją
  • Możliwością dobrania odpowiedniej temperatury wody
  • Najwyższą jakością filtracji wody
  • Niskim zużyciem energii

Urządzenia filtrujące

Wykorzystywane przez naszą firmę urządzenia filtrujące zmieniają całkowicie podejście do dostaw krystalicznie czystej i bogatej w minerały wody do biura, czy też jakiegokolwiek innego miejsca. Decyzja o sięgnięciu po naszą ofertę oznacza kres konieczności korzystania z rozwiązań opartych o sukcesywne dostawy wody w butlach do dystrybutorów.

Wyjątkowość pod każdym względem

Nowatorstwo na jakim opiera się funkcjonowanie naszego urządzenia daje dostęp do nieograniczonej ilości wody o niezwykle wysokich parametrach użytkowych i bogactwie minerałów, w jaką ciecz życia wzbogacana jest przez systemy urządzenia. Istotą działania urządzenia filtrującego jest sięgnięcie po wodę sieciową, dzięki czemu istnieje możliwość dostępu do wręcz nieograniczonej ilości krystalicznie czystej wody.

Zdrowa woda

Co szczególnie istotne woda do biura, jaka jest czerpana z urządzenia, dzięki przejściu przez nowoczesny system filtracyjny pozbawiona jest wszelkich elementów i związków, które mogłyby mieć niekorzystny wpływ na zdrowie i inne procesy związane z funkcjonowaniem organizmu. W zamian za to woda zostanie wzbogacona o niezwykle potrzebne dla człowieka minerały, dzięki czemu wodę dostępną w sklepach w butelkach, można mieć na wyciągnięcie ręki w miejscu pracy. Warto przy tym wspomnieć, iż użytkownicy mają dzięki urządzeniu możliwość sięgnięcia po wodę schłodzoną do temperatury 7-10 stopni lub podgrzaną do temperatury 98 stopni.

Zawsze pełen serwis

Takie podejście do dostaw wody ma kilka dodatkowych zalet, poza oczywistymi korzyściami płynącymi z jej jakości. Przede wszystkim dostęp do świeżej, krystalicznie czystej i bogatej w minerały wody bez ograniczeń. Co szczególnie warte podkreślenia koszty związane z korzystaniem z urządzenia filtrującego są stałe, niezależnie od ilości pobieranej wody. W ramach usługi zapewniamy bezpłatny serwis i okresową wymianę filtrów. Urządzenie, dzięki swojemu eleganckiemu wyglądowi, bardzo dobrze wkomponowuje się w przestrzeń biura.

Dostarczane przez nas ekspresy do kawy to gwarancja niezawodności oraz prostej i szybkiej obsługi. To urządzenia o najwyższej wydajności, które doskonale sprawdzą się w obiektach biurowych i firmach.

Proponowane kawy ziarniste pochodzą od światowych producentów. Są to marki, które cieszą się uznaniem nawet najbardziej wymagających osób. To najlepszy smak i aromat.

Zapewniamy okazyjne ceny oraz korzystne warunki finansowania. Każdy klient traktowany jest w sposób indywidualny, dzięki czemu współpraca będzie satysfakcjonująca dla obu stron.

Każdy, kto zdecyduje się na leasing ekspresów do kawy może liczyć na bezpłatny serwis urządzeń. Nasza wyspecjalizowana obsługa techniczna błyskawicznie rozwiąże każdy problem.