Skip to main content

Zielony Kram

O nas

Woda jest dla każdego źródłem życia i My od początków swego istnienia – już od ponad 10 lat, chcemy przyczynić się do tego, aby do każdego mogła ona dotrzeć w jak najlepszej i najzdrowszej postaci. Nasza pewność dostępu do nieskażonego zanieczyszczeniami obszaru złóż źródeł, znajdujących się w Beskidzie Małym pozwala na pozyskanie czystej wody, która posiada średnią mineralizację.

Pewne zaopatrzenie w wodę

Dostawca wody musi zawsze wychodzić naprzeciw temu, co każdy klient chce uzyskać. My dopinamy wszystko na ostatni guzik, aby mogli Państwo mieć zawsze pod ręką wysokiej jakości wodę. W ten sposób dostawy będą ustalone w trybie regularnym tak, by woda była zawsze w zasięgu a jej dystrybutor nie stał pusty. Woda do biura czy domu jest niezbędnikiem, toteż wyróżniamy tutaj:
– system 19-litrowy dla firm lub pakiet startowy: dystrybutor + dwie butle; – pakiet startowy mini Dom: minibarek + dwie butle;
– urządzenia filtrujące w postaci różnorodnych modeli do wyboru.
Możemy wspólnie z Państwem dostosować określony pakiet, który zezwoli na dostawę wody w wybranym terminie i miejscu. Kontakt z nami jest zawsze dostępny, a dostarczenie nieskazitelnej i świeżej wody to absolutna przyjemność z Naszej strony. Filozofią tej szczególnej dla Nas działalności jest ciągłość, wiarygodność i nieustające podwyższanie jakości obsługi Klientów. Proponujemy zatem innowacyjne i ekologiczne rozwiązania, których efektem jest dostęp do krystalicznie czystej wody bez jakichkolwiek ograniczeń.

Doskonała obsługa

Nasze szeregi zajęły osoby z doświadczeniem, dla których praca jest swoistą pasją. To właśnie o zdrowie Nam chodzi, a to, że przyczyniamy się do jego utrzymania jest dla nas istnym motorem napędowym. Dlatego też oferta została tak skonstruowana, żeby każdy mógł swobodnie ją dostosować do własnych oczekiwań. Zapraszamy zatem do zapoznania się z kategoriami, które umożliwią zamówienie wody do domu lub biura, gdzie będzie ona zawsze uzupełniania i nigdy jej nie zabraknie. Ponadto stała współpraca oraz pierwszorzędny kontakt z Biurem Obsługi Klienta zezwoli na zdobycie wszelkich szczegółowych informacji.

Dostarczane przez nas ekspresy do kawy to gwarancja niezawodności oraz prostej i szybkiej obsługi. To urządzenia o najwyższej wydajności, które doskonale sprawdzą się w obiektach biurowych i firmach.

Proponowane kawy ziarniste pochodzą od światowych producentów. Są to marki, które cieszą się uznaniem nawet najbardziej wymagających osób. To najlepszy smak i aromat.

Zapewniamy okazyjne ceny oraz korzystne warunki finansowania. Każdy klient traktowany jest w sposób indywidualny, dzięki czemu współpraca będzie satysfakcjonująca dla obu stron.

Każdy, kto zdecyduje się na leasing ekspresów do kawy może liczyć na bezpłatny serwis urządzeń. Nasza wyspecjalizowana obsługa techniczna błyskawicznie rozwiąże każdy problem.