Skip to main content
Zdrowie

Dieta warzywno-owocowa. Czy warto?

Dieta warzywno-owocowa jest świetnym rozwiązaniem dla osób chcących się odchudzić i oczyścić organizm. Dostarcza enzymy, mikroelementy, witaminy i alkalizuje organizm. Poprawia odporność i łagodzi przebieg zaburzeń endokrynologicznych oraz neurologicznych.
W trakcie jej trwania metabolizm przestawia się na spalanie, oczyszczanie i regenerację. Zapraszamy do wypoczynku w naszym ośrodku wczasowym, zlokalizowanym w Ślemieniu, niedaleko Żywca. Oferujemy różnorodne turnusy wczasowe (rodzinne, rehabilitacyjne) a także wczasy odchudzające. Polecamy nasze zbilansowane, zdrowe diety. Wśród nich popularna jest dieta warzywno-owocowa, dodająca energii.
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego ośrodka wczasowo-konferencyjnego, znajdującego się w Ślemieniu, niedaleko Żywca. Oferujemy różnorodne turnusy wypoczynkowe, w tym wczasy odchudzające, rehabilitacyjne i sportowe. Polecamy nasz program żywienia- dieta warzywno-owocowa nie tylko dla osób odchudzających się. Nasza firma prowadzi ośrodek konferencyjno-wczasowy w Ślemieniu koło Żywca oraz w Rabce Zdroju. W naszej ofercie znajdują się wczasy rodzinne oraz turnusy odchudzające. Nasza dieta warzywno-owocowa, połączona ze zrównoważonym wysiłkiem fizycznym daje świetne rezultaty. Polecamy też turnusy rehabilitacyjne.

alplastkuchnie.pl