Skip to main content

Woda ze Źródła Żywiec

Zamów

Woda do biura – oferta dla firm

Nasze przedsiębiorstwo zajmuje się dystrybucją wody źródlanej „Źródło Żywiec” wraz z urządzeniami ją dozującym i filtrującymi dla firm. Opcja ta jest dostępna dla każdego, kto chce w swojej działalności zadbać o odpowiednie nawodnienie oraz posiadanie wody zawsze pod ręką. Jest ona nieodzownym składnikiem każdego dnia, toteż zawsze sprawdzi się w jakiejkolwiek lokalizacji. Z kolei kiedy doskwierają upały to pracodawca musi zapewnić wodę dla swojego zespołu. Niemniej nasza woda pozwoli na pełne poczucie komfortu w każdych warunkach, dlatego też wychodzimy do Państwa z pełną ofertą.

Tak blisko Ciebie

Dostawa wysokiej jakości wody do Państwa firmy jest w naszym zakresie. Można zatem wystosować konkretny pakiet, który można indywidualnie dobrać wedle potrzeb. Oferujemy:
– pakiet startowy, w którego skład zestawu wchodzą: dystrybutor + dwie butle;
– pakiet woda 19l.
Zapewniając sobie pełną optymalizację opcji, można dostosować każdy etap dostaw, dzięki czemu stworzy się zawsze stały dostęp do wody.
Podjęcie współpracy z Nami zezwala zatem Państwu na:
– stały dostęp do gorącej i schłodzonej wody;
– stałą opiekę przedstawiciela oraz Biura Obsługi Klienta;
– bezpłatne dostawy, które są indywidualnie dostosowywane do potrzeb;
– ustalenie ceny, która jest dopasowana adekwatnie do Państwa możliwości;
– szybki serwis, który trzyma profesjonalną pieczę nad tym, by dystrybutory wody działały bez zarzutu.

Niezbędna filtracja

Woda do biura zamawiana w Naszej firmie to sama przyjemność dla Państwa, współpracowników i klientów. Dlatego też zadbaliśmy o to, by nasze dystrybutory wody były wykonane z wysokiej jakości materiałów, a także aby były ucieleśnieniem innowacyjnych technologii, które odznaczają się tym, że korzystanie z nich jest intuicyjne, a woda ciepła czy też schłodzona będzie zawsze dostępna. Do tego dochodzi także pełna filtracja, która daje świeżą i smaczną wodę idealną do picia w czystej postaci oraz jako główny składnik przygotowania kawy czy herbaty. Takie rewelacje są dostępne, a co więcej mogą Państwo dobrać taki design dystrybutora, który nawiąże do stylistyki wnętrza i zarazem będzie jego ozdobą i nie ujmie przy tym końcowemu efektowi aranżacyjnemu.

Dostarczane przez nas ekspresy do kawy to gwarancja niezawodności oraz prostej i szybkiej obsługi. To urządzenia o najwyższej wydajności, które doskonale sprawdzą się w obiektach biurowych i firmach.

Proponowane kawy ziarniste pochodzą od światowych producentów. Są to marki, które cieszą się uznaniem nawet najbardziej wymagających osób. To najlepszy smak i aromat.

Zapewniamy okazyjne ceny oraz korzystne warunki finansowania. Każdy klient traktowany jest w sposób indywidualny, dzięki czemu współpraca będzie satysfakcjonująca dla obu stron.

Każdy, kto zdecyduje się na leasing ekspresów do kawy może liczyć na bezpłatny serwis urządzeń. Nasza wyspecjalizowana obsługa techniczna błyskawicznie rozwiąże każdy problem.

Krystaliczna woda jaka znajduje się w Naszych butlach pochodzi z nieskażonych jej złóż w Beskidzie Małym. To właśnie tam przyroda zachowała się w jak najlepszym stanie, dlatego też możemy dla Państwa przygotować gotowy produkt, który niesie ze sobą same zalety. Picie wody codziennie wpływa dobroczynnie na organizm. Do tego też warto zadbać o cały zakres jej podgrzewania i schładzania, co będzie znakomitymi opcjami dla wszystkich korzystających z dystrybutorów wody. Średnia mineralizacja wody to 253,50 mg/dm³, co odznacza się małą zawartością sodu i wapnia, a to sprawia, że może pić ją każdy. Zaopatrzenie w wodę swojego przedsiębiorstwa jest niezastąpione o każdej porze roku. Dlatego też zachęcamy Wszystkich do kontaktu, który umożliwi otrzymanie jeszcze większej ilości informacji, szczegółów, a także odpowiedzi na pojawiające się pytania. Jesteśmy zawsze do Państwa dyspozycji i chcemy utrzymywać kontakt z Naszymi Klientami na jak najwyższym poziomie. Satysfakcja jest dla nas najwyższą nagrodą, wobec czego nie pozostaje nic innego jak ustalenie dostaw, które będą mogły zawitać pod progi Państwa firmy zawsze regularnie i o tym samym czasie. Wszystko można ustalić wedle potrzeb, więc jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje, które mogą przynieść owocne rezultaty. Woda u Państwa w pomieszczeniach będzie zawsze na miejscu, a dystrybutor z filtracją wygodą dla Wszystkich korzystających.