Skip to main content

Woda Zielony Kram

Zamów

Woda dla domu

Nasza firma zajmuje się dostarczeniem wysokiej jakości wody, a także dystrybutorów z pełną filtracją do domu Klienta. Dzięki temu można w pełni zdać się na nas i wytworzyć wygodne terminy dostawy, które będą regularnie uzupełniać ten jakże życiowy napitek. Pora zatem, aby mogli Państwo w pełni poczuć smak prawdziwej wody, która pochodzi z nieskazitelnych źródeł w polskich górach. A co więcej można ją pić prosto z dystrybutora, który posiada wygodne dozowniki. Dostawa do domu jest odpowiedzią na Państwa oczekiwania – każdy może bez wychodzenia z domu mieć w zasięgu wodę, a co więcej nie będzie trzeba chodzić po nią do sklepu i dźwigać całych zgrzewek. Można zatem skontaktować się z naszym kompetentnym personelem, który udzieli wszelkich wskazówek i co więcej przyczyni się do podjęcia prawidłowej decyzji o tym, by woda mogła być dostarczana w bardzo komfortowy sposób. Dbamy o profesjonalną obsługę, toteż można poczuć się u nas jak u siebie w domu.

Pakiet na określone wymagania

Każdy z Państwa wie, jakie jest dzienne spożycie wody i ile jej się faktycznie potrzebuje, by nigdy nie trzeba było dostrzec pustego dna. W naszej ofercie przedstawiamy dogodne pakiety, w których indywidualnie można określać ilość butli, a także rodzaj dystrybutora. Oferta startowa Dom zawiera w sobie minibarek oraz dwie butle, co na początek pozwoli sprawdzić jak dopasować dalsze dostawy. Pod każdym względem można wszystko zharmonizować – wygląd butli, jak i samego dystrybutora jest minimalistyczny i świetnie sprawdzi się w każdorazowym wnętrzu: w kuchni, salonie, przedpokoju. Specyfikacja techniczna jest u nas dostępna, więc nie pozostaje nic innego jak pierwszorzędne zamówienie, które będzie mogło Państwa zadowolić na wielu płaszczyznach.

Dostarczane przez nas ekspresy do kawy to gwarancja niezawodności oraz prostej i szybkiej obsługi. To urządzenia o najwyższej wydajności, które doskonale sprawdzą się w obiektach biurowych i firmach.

Proponowane kawy ziarniste pochodzą od światowych producentów. Są to marki, które cieszą się uznaniem nawet najbardziej wymagających osób. To najlepszy smak i aromat.

Zapewniamy okazyjne ceny oraz korzystne warunki finansowania. Każdy klient traktowany jest w sposób indywidualny, dzięki czemu współpraca będzie satysfakcjonująca dla obu stron.

Każdy, kto zdecyduje się na leasing ekspresów do kawy może liczyć na bezpłatny serwis urządzeń. Nasza wyspecjalizowana obsługa techniczna błyskawicznie rozwiąże każdy problem.

Zdrowie i wygoda, czyli woda do domu

Perfekcyjne zaspokojenie pragnienia w warunkach domowych jest nieodzowną składową każdego dnia. Mając na swoim obszarze „Zielony Kram” można być pewnym, że pije się zdrową, czystą i krystaliczną wodę. Jej pozyskanie następuje w wyjątkowo nieskażonych złożach w Beskidzie Małym, który jest w pełni naturalny. Dodatkowo średnia mineralizacja, gdzie suma składników stałych wynosi 253,50 mg/dm³ zezwala na picie naszej wody każdemu z członków rodziny: i dorosłym, i dzieciom. Można ją pić prosto z dystrybutora czy to schłodzoną czy też podgrzaną, a wszystko dzięki zainstalowaniu specjalnych filtrów. Niski pobór energii nie przyczyni się do znacznego wzrostu opłat za energię i zawsze będzie można cieszyć się odpowiednio wyregulowaną temperaturą do swoich osobistych potrzeb. Opcja: woda do domu to uzyskanie:
– stałego i łatwego dostępu do znakomitej wody źródlanej prosto z gór;
– wymarzonego aromatu kawy i herbaty;
– bezpłatnej dostawy;
– szybkiego serwisu i opieki Naszego Biura Obsługi Klienta.
Taka inwestycja okaże się trafioną i polubią Państwo te chwile, kiedy na zakupach w supermarkecie nie trzeba będzie brać pod uwagę wody, która wiele zajmuje i jest ciężka. To właśnie my możemy dostarczyć ją bezpośrednio do progu i wszystko dzieje się samo. Woda jest, dostawa jest, zadowolenie jest. Wystarczy zatem skontaktować się z nami, a rozmowa od razu będzie właściwie przeprowadzona tak, by każdy z Państwa mógł rzeczywiście tę wodę zamówić i najzwyczajniej w świecie delektować się nią z rana, w południe, po pracy, po szkole, czy też wieczorem lub w nocy. Jej towarzystwo jest niezastąpione, więc niewiele trzeba by zaspokoić swoje pragnienia. Państwa dobro jest dla nas najważniejsze, toteż cały nasz zespół pracuje każdego dnia na to, by w pełni reagować na wszystkie wymagania i tworzyć ofertę tak, by była jak najbardziej przystępna.