Skip to main content
Rozwój

Zrelaksuj się pod Gubałówką – zanocuj w komfortowym apartamencie!

Gubałówka, która położona jest w północno-zachodniej części Zakopanego, jest znana przede wszystkim ze swojej kolejki wiodącej na szczyt. Także tutaj można komfortowo przenocować w nowych, eleganckich apartamentach, które są idealnym wyborem dla najbardziej wymagających turystów!

Komfortowy nocleg to podstawa udanego wypoczynku. Zatem wtedy, gdy planujemy wycieczkę do Zakopanego, warto wcześniej zapoznać się z dostępnymi ofertami noclegowymi, aby wybrać dla siebie taką, która będzie gwarantowała pełne zadowolenie.

Noclegi pod Gubałówką
Gubałówka jest popularnym wzniesieniem na Pogórzu Gubałowskim. Ma wysokość od 1120 m na wschodnim końcu do 1129 m na zachodnim końcu. Na szczyt prowadzi kolej linowo-terenowa, która została wybudowana w 1938 roku. Obecnie, po modernizacji, zapewnia komfortowy wyjazd na wzniesienie, skąd można podziwiać piękną panoramę Tatr.

Na górze znajdują się również ośrodek narciarski Gubałówka, który posiada atrakcyjne trasy dla narciarzy i snowboardzistów. Dostępne są także prywatne wyciągi orczykowe. Oprócz tego na Gubałówce można skorzystać ze zjeżdżalni grawitacyjnej.

W rejonie Gubałówki w Zakopanem do dyspozycji jest wiele ciekawych ofert noclegowych. Wśród nich znajdują się między innymi ośrodki wypoczynkowe, wille, pensjonaty, hostele, a także kwatery prywatne. Nowością są natomiast apartamenty do wynajęcia, które zapewniają komfortowy wypoczynek zarówno dla turystów podróżujących samotnie, jak również dla tych, którzy wybierają się na wczasy w większej grupie.

Dlaczego warto skorzystać z noclegów w apartamentach?
Dzisiaj apartamenty do wynajęcia to atrakcyjna alternatywa dla innych ofert noclegowych. Można korzystać z nich w największych miejscowościach turystycznych w całym kraju – w tym także można wynająć apartament w Zakopanem, również rejonie Gubałówki.

Przede wszystkim taki apartament w Zakopanem spełni oczekiwania osób poszukujących komfortowych noclegów, oczekujących dużej przestrzeni i prywatności. Apartament to mieszkanie, które otrzymujemy do dyspozycji z pełnym wyposażeniem w każdym pokoju – salonie, sypialniach, łazience, kuchni.

Apartamenty to kapitalny wybór dla osób, które podróżują ze znajomymi lub planują rodzinny wyjazd – wtedy za nocleg zapłacimy korzystną cenę, nawet niższą w porównaniu z opłatami za noclegi w hotelach lub willach.

Zatem jeśli zamierzasz zrelaksować się pod Gubałówką, apartamenty do wynajęcia to sprawdzony wybór!

Do zapoznania się ze swoją ofertą apartamentów w Zakopanem zapraszają Apartamenty POD GUBAŁÓWKĄ. Sprawdź dostępne noclegi już teraz i dokonaj rezerwacji przez internet!