Skip to main content
Ciało

Dbamy o ciało pijąc wodę. Zadbajmy też o umysł.

Wielu osobom wydaje się, że odwiedzać psychoterapeutę warto tylko jeśli ma się jakiś konkretny problem. Tak naprawdę jednak psychoterapeuta może też pomóc każdemu pacjentowi w procesie samopoznania oraz rozwijaniu osobowości, co pozwala zmienić życie, poznać lepiej swoją osobowość i zmienić w niej to, co nie jest dobre albo mogłoby być lepsze. Lekarz psychiatra oraz psychoterapeuta z wieloletnim doświadczeniem, Psychoterapeuta oferuje kompleksową pomoc z zakresu psychiatrii oraz psychoterapii. Oparte na empatii podejście do pacjenta oraz integracja wiedzy lekarskiej z najnowszymi zdobyczami nauki w dziedzinie psychoterapii gwarantuje skuteczną pomóc w dolegliwościach natury psychiatrycznej.
Lekarz psychiatra oraz psychoterapeuta oferuje kompleksową psychoterapią oraz leczenie psychiatryczne dla dorosłych oparte na wieloletnim doświadczeniu oraz pełnym empatii podejściu do każdego przypadku. Gwarantuję wielopłaszczyznowe podejście do rozwiązania problemu dzięki połączeniu wiedzy lekarskiej z najskuteczniejszymi formami psychoterapii. Jako psychoterapeuta staram się jak najlepiej zrozumieć swoich pacjentów. W dzisiejszych czasach wsparcie specjalistów z mojej branży bywa nieocenioną pomocą w rozwiązywaniu własnych problemów. Będąc świadoma swojej roli w życiu innych podchodzę do każdego przypadku indywidualnie – jest to moim zdaniem cecha, którą powinien posiadać każdy dobry psychoterapeuta.
Każdy z nas odczuwa czasem uczucie pustki, bezradności. Bywa, iż jakaś sprawa wciąż nie daje nam spokoju.
Nie potrafimy odnaleźć się w danej sytuacji, bądź ogólnej rzeczywistości.
Siedzą w nas tzw. „duchy przeszłości” i chcielibyśmy się ich pozbyć. Terapia w takich sytuacjach jest jak najbardziej wskazana.
Psychoterapeuta pomoże wam rozwiązać problem.

twoja-psychoterapia.pl