Skip to main content
Bez kategorii

Czyszczenie, mycie okien. Jak zaoszczędzić wodę?

Nasza firma  działa na bardzo trudnym rynku już od ponad 20 lat. Można śmiało stwierdzić, że jesteśmy obecnie liderem na warszawskim rynku. Charakteryzuje nas przede wszystkim nie tylko i wyłącznie efektywność, ale również elastyczność. Jesteśmy ponadto nastawieni na ciągły rozwój, dlatego systematycznie opracowujemy nowe metody, które wpływają na podwyższenie poziomu świadczonych przez nas usług. Wszystko oddziałuje również na minimalizacje negatywnych skutków wpływających na środowisko.

Prace wysokościowe
Wykonujemy mycie okien, reklam, elewacji czy fasad najbardziej innowacyjną ekologiczną technologią, która nie tylko nie zostawia zacieków, ale również smug. Ponadto warto wspomnieć, że do nawet najmniejszych zleceń używamy idealnie czystej wody, która będzie w stanie zagwarantować idealne czyszczenie. Koniecznie należy zdawać sobie sprawę, że wszystkie rodzaje oferowanych przez nas technik są dostosowane do indywidualnych potrzeb poszczególnych klientów.

Konserwacja i czyszczenie
W niezwykle szerokiej ofercie usług naszej firmy znaleźć można również sprzątanie pomieszczeń. Nasi doświadczeni pracownicy bez żadnego problemu są w stanie wysprzątać magazyny, jak i hale przy wykorzystaniu najbardziej profesjonalnych maszyn gwarantujących przede wszystkim niezwykłą dokładność. Należy podkreślić, że wykonujemy również różnego rodzaju konserwacje podłoża.

Pranie
Nasza firma oprócz czyszczenia i impregnacji dywanów oraz wykładzin jest w stanie zaoferować swoim klientom także usunięcie różnego rodzaju pleśni czy innych skutków, które mają związek z zalaniem czy przemoczeniem. Nasi doświadczeni specjaliści nie będą mieli także praktycznie żadnych problemów z wysuszeniem przemoczonych powierzchni. Ponadto koniecznie trzeba podkreślić, że zastosowane przez nas procedury zdecydowanie przedłużają żywotność dywanów.