Motoryzacja

Najpopularniejsi technicy wpływowi na YouTube

By 7 lutego 2020 No Comments

YouTube przekształcił się w stronę internetową z filmami i plikami audio. Teraz jest to miejsce, w którym ludzie dzielą się chwilami swojego życia. Poniżej znajduje się lista zidentyfikowanych najlepszych wpływowych technologii na YouTube. Większość z tych czynników wpływających na YouTube odnosi się bardziej do komponentów sprzętowych komputerów PC i urządzeń mobilnych.

unbox Therapy

Lewis Hilsenteger, recenzent technologii, pokazuje kilka fajnych produktów technicznych, które widzieliśmy na jego popularnym kanale na YouTube. Lewis & # 39; Portfolio marki jest jednym z najbardziej imponujących, w tym Intel, Microsoft, XFINITY i Canon. Te marki to tylko kilka z jego portfolio. UnboxTherapy to jeden z najpopularniejszych kanałów technicznych na YouTube z ponad 300 000 subskrybentów. Możesz oglądać rozpakowywanie nowych gadżetów, recenzji i niektórych gadżetów wszelkiego rodzaju.

Marques Brownlee

Jedna z największych nazwisk wpływowych technologii. Znany jest w branży technologicznej z selektywnego wybierania marek, z którymi współpracuje. Marques mówi o wielu urządzeniach mobilnych, takich jak smartfony i tablety, wyrażając własną opinię o produktach i dobre strony związane z najnowszymi aktualizacjami takich urządzeń technicznych. Jego filmy mają wyjaśniać widzom i pomagać w lepszym zrozumieniu niektórych aplikacji i usług.

Austin Evans

Tworzy wymyślne, zabawne recenzje - od smartfonów po komputery do gier i zestawy słuchawkowe VR. Jego osobowość można zobaczyć w jego filmach. Jego sponsorami są Mattel, VideoBlocks oraz At & T.

TysiPhoneHelp

Ty's iPhone Help opisuje gamę produktów Apple, od iPhone'a do MacBooka Pro. Przegląda także niektóre podobne produkty na rynku, które są konkurentami Apple.

DetroitBorg

Ten imponujący kanał, którego gospodarzem jest Michael Kukielka, oferuje wszystko, od iPhone'a po drony. Współpracował również z niektórymi głównymi markami technologicznymi, takimi jak LG.

iCrackUriDevice

Ten wpływowy YouTube nazywa się ICU. Donosi o wielu nowościach i plotkach, zwłaszcza o Apple, w tym o najnowszych modelach iPhone'ów na MacBooki. Porównuje również filmy z podobnymi produktami i jest konkurentem dla Apple.

Jonathan Morrison

Kampania za robotem o wartości 80 USD zwanym „mip” przeciwko „prawdziwemu gigantycznemu robotowi” i ładowanie iPhone'a ogniem to naprawdę godne podziwu i niesamowite odkrycie. Jonathan Morrison jest prawdopodobnie jednym z najbardziej kreatywnych twórców technologii w branży. Ma również duże doświadczenie w pracy z wiodącymi markami, takimi jak XFINITY i AT & T.

CNETTV

Kolejna strona z wiadomościami o technologii z kanałem YouTube, który wdraża i pokazuje recenzje produktów, samouczki, ekskluzywne recenzje i wiele nowości technologicznych.

UrAvgConsumer

Judner Aura ma ponad 685,000 subskrybentów na YouTube. Jest w stanie dotrzeć do konsumentów technicznych z dużej odległości. Sony i LG są niektórymi sponsorami tej marki.

LinusTechTips

Rozpakowuje głównie sprzęt komputerowy, taki jak obudowy komputerów PC, płyty główne, klawiatury, myszy i słuchawki. Podczas rozpakowywania opowie o innych pomocnych informacjach na temat rozpakowywania.

Techno Buffalo

Jeden z najbardziej znanych technologicznych vlogerów na YouTube. Założyciel Jon Rettinger, pochodzący z Kalifornii, nawiązał współpracę z wiodącymi markami, takimi jak Lenovo i Qualcomm.

Lockergnome

Chris Pirillo, słynna i kompetentna osoba, opowiada o życiu maniaka w swoich codziennych filmach. Niektóre z jego filmów zawierają krótki przegląd najnowszych smartfonów i tabletów. Wyraża swoje doświadczenia otwarcie, dzięki czemu jego filmy są autentyczne.

TechSource

Słynny kanał YouTube z recenzjami gier na PC i niektórymi faktami, dzięki czemu widzowie znają najlepsze oferty technologiczne tygodnia. Edgar Oganesyan współpracował z największymi markami, takimi jak LG i startupami technologicznymi, takimi jak Soylent.