Bez kategoriiZdrowie

Znajdź lekarstwo na białaczkę

By 13 marca 2020 16 października, 2020 No Comments

Od czasu raka istnieli ludzie, którzy próbowali go wyleczyć. Dr. Tullio Simoncini jest osobą, która rozwijała wiedzę, teorie i środki zaradcze na wszystkie rodzaje raka od wielu dziesięcioleci. Oto kilka informacji o Dr. Simoncini i jego wysiłki, aby znaleźć lekarstwo na białaczkę.

Jedna ze słynnych teorii Dr. Simoncini dotyczy stosowania wodorowęglanu sodu. Najczęstszą postacią tego związku chemicznego jest soda oczyszczona. I chociaż współczesne leki zastąpiły soda oczyszczona dla wielu osób, powszechnym jest, że soda oczyszczona może działać jako środek zobojętniający kwas w celu łagodzenia bólu żołądka. Soda oczyszczona może być również stosowana w leczeniu zapalenia pęcherza moczowego i chorób nerek.

Simoncini uważa, że ​​soda oczyszczona lub wodorowęglan sodu mogą być również stosowane jako lekarstwo na białaczkę. Opiera się to na jego teorii, że rak jest grzybem. Wiele osób nie zgadza się z terminologią Simonciniego i klasyfikacją raka jako grzyba, ale trudno jest kłócić się z jego wynikami.

Dokładny powód śmiertelnego działania sody oczyszczonej na raka nie jest znany, ale istnieje wiele teorii wokół tego. Niektórzy uważają, że wodorowęglan sodu wyładowuje raka alkaliami i tlenem, co odwraca niedotlenienie. Inni ludzie uważają, że wodorowęglan sodu działa jak gąbka, pomagając wchłonąć wszystkie substancje chemiczne w komórkach rakowych. Simoncini uważa, że ​​rak jest zaawansowaną formą grzyba, którą soda oczyszczona znana jest od lat.

Bez względu na powód jego skuteczności Simoncini pomógł setkom pacjentów w walce z rakiem. Leczenie metodą Simoncini ma znacznie mniej skutków ubocznych niż chemioterapia, która, jak mówi Simoncini, niszczy raka i wszystko inne na swojej drodze.

Zamiast tego pacjent powinien próbować zetknąć wodorowęglan sodu ze wszystkimi infekcjami nowotworowymi. Doustnie dla przewodu pokarmowego, lewatywy do odbytnicy i dożylnych zastrzyków dla mózgu i płuc. Simoncini odnotował sukces w prawie wszystkich rodzajach raka. Twierdzi także, że może to być lekarstwo na białaczkę.

Jeśli jesteś zainteresowany leczeniem się tą metodą, ważne jest, abyś przeprowadził badania. Badania Simonciniego mają dużą wagę, ale należy skontaktować się z lekarzem w celu uzyskania profesjonalnej porady.

[ff id=”7″]