Bez kategoriiCiało

Relacje: Dlaczego niektórzy mężczyźni znoszą złe zachowania, kiedy są w związku?

By 31 stycznia 2020 16 października, 2020 No Comments

Chociaż niektórzy mężczyźni mają określone standardy, kiedy są w związku, inni będą tego nie robić. W rezultacie nie każdy mężczyzna będzie miał takie samo doświadczenie, gdy będzie z kobietą.

Jeśli chodzi o to pierwsze, taki człowiek nie pójdzie na to, pozwalając mu pozostać wiernym sobie. Bez względu na to, jak pociąga go kobieta, nie zachowa się źle.

Kolejna historia

Nie stanie się tak jednak, jeśli wydaje się to drugie; Taki człowiek skończy się ignorowaniem siebie. W rezultacie pociąg, jaki ma dla kobiet, powoduje, że przeocza złe zachowanie, które się pojawia.

Kobieta, z którą jest, będzie w stanie zrobić praktycznie wszystko, czego zapragnie, a mężczyzna po prostu to toleruje. Jednym z punktów widzenia byłoby powiedzenie, że w zasadzie będzie wycieraczką.

Niszczycielski sposób

Utrudni to nie tylko mężczyźnie szacunek do samego siebie, ale także kobiecie. Będzie wiedziała, że ​​rzadko, jeśli w ogóle, odpycha się i postrzega go jako osobę pozbawioną kręgosłupa.

Prawdopodobnie będzie to związek, który nie potrwa bardzo długo, a jeśli tak, to nie będzie to bardzo satysfakcjonujący związek. Jeśli tak będzie dalej, prawdopodobnie pokaże, że oba mają własne problemy.

Dwa doświadczenia

Z zewnątrz może się wydawać, że kobieta chciałaby znęcać się nad mężczyzną, a mężczyzna lubi być źle traktowany przez kobietę. Jeden z nich jest sadystyczny, a drugi masochistyczny.

Przeciętny człowiek może zastanowić się, patrząc na tę dynamikę, dlaczego te dwie osoby nie tylko przerywają połączenie i kończą swój niezdrowy związek. Chociaż niezdrowa, służy zarówno.

Kolejny wynik

Alternatywnie, kobieta mogłaby mieć takiego mężczyznę i uciec, gdy tylko okaże się, że nie jest w stanie się upewnić. Po chwili jego zachowanie sprawiłoby, że jej pociąg do niego zniknął.

Ale chociaż powstrzymałoby to mężczyznę przed przebywaniem z kimś, kto traktował go jak ziemię, nie oznacza to, że będzie zadowolony z tego, co się wydarzyło. Zamiast tego może to mieć negatywny wpływ.

samookaleczenia

Stosunkowo jasne jest to, że mężczyzna nie ceni siebie, gdy źle się zachowuje w związku. W takim przypadku miałby jasne pojęcie o tym, co zaakceptuje, a czego nie zaakceptuje.

W ten sposób mogło to oznaczać, że nie poświęcił czasu na poznanie kobiety na początku. Fakt, że pociągała go ta kobieta, mógł być wystarczający.

Duży czynnik

â € ‹

Może kobieta, z którą jest, jest dość atrakcyjna, co przyciągnęło go od samego początku. Jej wygląd pochłonąłby go i zadecydował o jego opinii.

Bycie z taką kobietą sprawiłoby, że czułby się dobrze ze sobą i sprawił, że wyglądał dobrze w oczach innych. Innymi słowy, pozwoliłoby mu to uzyskać znaczną zgodę.

Priorytet

Oprócz tego, że nie ceni siebie, istnieje możliwość, że bardzo boi się odrzucenia i / lub porzucenia. Gdy zostanie emocjonalnie przywiązany do kobiety, nie będzie już chciał, aby ona go opuściła.

Gdyby tak się stało, stworzyłoby to silne poczucie odrzucenia i / lub porzucenia. W pewnym sensie będzie tak, jakby ta kobieta miała funkcję podobną do korka w butelce; Twoja obecność pomoże powstrzymać jego ból.

Niewielka cena do zapłaty

Od czasu do czasu źle traktowane, a nawet upokarzane, będzie złe, ale nie będzie tak złe, jakby go opuściła. Więc jeśli odejdzie, będzie musiał wejść w kontakt z całym bólem, który w nim jest.

Może to spowodować, że zacznie się denerwować, a nawet może poczuć się samobójczy, co będzie ostatnią rzeczą, której chce doświadczyć. Niezależnie od tego, czy taki człowiek jest w związku, czy nie, jego wewnętrzny świat musi się zmienić, aby mógł zmienić swoje zachowanie.

Kiedy przeszłość jest obecna

Gdyby taki człowiek pomyślał o tym, co wydarzyło się na początku jego życia, mógłby się przekonać, że był to czas zaniedbania. Sprawiłoby mu to wiele bólu i sprawił, że pomyślałby, że jest bezwartościowy.

Mógł mieć także co najmniej jednego opiekuna, który traktował go tak, jakby nie miał żadnej wartości. Pogląd, jaki miałaby ta osoba i inni, zostałby wówczas zinternalizowany i stanowiłby część jego poglądu na siebie.

świadomość

Aby zmienić swoje zachowanie, musi stopniowo odrywać się od swojego punktu widzenia i przyjmować swoją nieodłączną wartość. Radzenie sobie z traumą, która się w niej znajduje, będzie jej dużą częścią.

Jeśli mężczyzna może się do tego odnieść i chce zmienić swoje zachowanie, być może będzie musiał szukać zewnętrznego wsparcia. Można to zrobić przy wsparciu terapeuty lub uzdrowiciela.

[ff id=”6″]