Bez kategoriiRozwójZdrowie

Popularne książki o biotechnologii

By 12 marca 2020 16 października, 2020 No Comments

Czy podążasz za współczesnymi trendami w starożytnych przedmiotach, takich jak biologia? Współczesne trendy oznaczają wykorzystanie technologii, technologii, genetyki i medycyny podczas studiowania biologii. Cały trend nazywa się biotechnologią i wytwarza produkty ekologiczne lub produkty komercyjne, które mają określone zastosowanie, takie jak cele produkcyjne.

Ale przez które okna możesz rzucić więcej światła na studiowanie biotechnologii? Jak zawsze, książki są zawsze najbardziej pomocnymi towarzyszami w procesie budowania wiedzy w każdym obszarze. Ale które książki pomogą uczniom i uczonym jak najwięcej z tylu książek?

Oto najbardziej potrzebne książki do zastosowań biotechnologicznych:

1. Handbook of Pharmaceutical Biotechnology: Ten podręcznik jest przeznaczony dla naukowców zajmujących się farmaceutykami i aplikacjami biotechnologicznymi w zakresie odkrywania i produkcji farmaceutyków. Książka napisana przez doświadczonych specjalistów zawiera przegląd zastosowania biotechnologii w procesie opracowywania leków. Ta książka pomoże różnym gatunkom naukowców, takich jak naukowcy, biolodzy molekularni, biolodzy komórkowi, a także biochemicy. Cały przemysł biotechnologiczny otrzymuje wiele wsparcia dzięki podejściu do tej książki w zakresie szerokich zastosowań, przepisów i metod walidacji.

2. Biotechnologia molekularna: Ta książka (w czwartym wydaniu) jest stale aktualizowana i aktualizowana, aby śledzić codzienne zmiany w biotechnologii z prawie 500 ilustracjami kluczowych koncepcji. Książka szczegółowo omawia zastosowanie „technologii rekombinacji DNA” w przemyśle, rolnictwie, farmacji i biomedycynie. Zaktualizowana książka zawiera specjalne rozdziały na temat najnowszych trendów, takich jak klonowanie, terapia genowa i inżynieria genetyczna. Ta książka została napisana specjalnie dla studentów, którzy zadają pytania weryfikacyjne na końcu rozdziału, aby ocenić swoją wiedzę.

3. Podstawowe podejścia laboratoryjne: Jest to podręcznik laboratoryjny dla studentów i naukowców z biochemii i biotechnologii. W tej książce uczniowie uczą się, jak radzić sobie z problemami badawczymi oraz jak prowadzić i oceniać badania naukowe. Ponadto istnieje unikalny rozdział na temat korzystania z Internetu do badań oraz strona internetowa, która obsługuje książkę. Baw się dobrze i ciesz się nowoczesnymi badaniami i eksperymentami.

4. Obliczenia dla biologii molekularnej i biotechnologii: Jest to w rzeczywistości najdoskonalszy asystent laboratoryjny dla studentów biotechnologii i techników. Istnieją wszystkie podstawowe notacje naukowe, wyjaśnienia głównych pojęć i teorii dla każdego rodzaju obliczeń oraz najnowsze zastosowania metod w laboratoriach badawczych. Nowe wydanie zaktualizowało raportowanie matematyczne, aby zmierzyć ekspresję genów i więcej problemów z próbkami dla czytelników. Łatwy do naśladowania format z pewnością rozwiąże najczęstsze problemy związane z wykrywaniem i analizą genów.

5. Zaawansowane technologie przetwarzania biofarmaceutycznego: Ta książka opisuje, w jaki sposób zaawansowane procesy biologiczne, takie jak modyfikacja komórek somatycznych i embrionalnych, są stosowane do produkcji biofarmaceutyków. Te zaawansowane technologie wytwarzają hormony, zmodyfikowane białka itp. Ta książka jest uważana za najbardziej przyjazną dla użytkownika, od bioreaktorów na dużą skalę do komórek zwierzęcych po niestandardowe produkty.

[ff id=”4″]