Bez kategoriiCiało

Krytyczne myślenie: czy mężczyzna nie powinien podchodzić do kobiety?

By 31 stycznia 2020 16 października, 2020 No Comments

Kiedy jakiś czas temu marka wypuściła krótki film „Toxic Maskulinity”, wiele mówiło się o tym, jak ogólnie demonizowała mężczyzn. Częścią krótkiego filmu, który uderzył wielu ludzi, było to, że mężczyźni ustawili się w szeregu przed grillem. To był wyraźny przykład mężczyzn, którzy zostali poddani sterylizacji.

Oczywiście byłoby zbyt rażącym, gdyby penisy tych mężczyzn zostały odcięte i stały na grillu, i byłoby to zbyt wyraźne. Aby tego uniknąć, stali przed grillem z kiełbasą.

Dobrze przemyślana reklama

Jest to przykład, który z pewnością pokazuje, że ten krótki film nie został po prostu napisany pewnego popołudnia i wkrótce potem został szybko złożony. Jest również bardzo prawdopodobne, że każdy szczegół został sprawdzony przed wydaniem.

Cóż, tak by się nie stało, aby film krótkometrażowy nikogo nie uraził; zrobiono by to, aby nie obrażać niewłaściwych ludzi. Zaangażowanie społeczne mężczyzn jest społecznie dopuszczalne. To samo nie dotyczy jednak kobiet.

Wyraźny znak

Fakt, że ta firma nie nakręciła krótkiego filmu o haniebnych kobietach i jest mało prawdopodobne, aby kiedykolwiek to zrobił, potwierdza to. Społecznie akceptowana narracja mówi, że kobiety są dobre, a mężczyźni źli – wyraźny znak czarno-białego myślenia.

Z tego powodu to mężczyźni zajmą się tym, ponieważ kobiety są już posortowane. To tak, jakby mężczyźni byli tymi prymitywnymi istotami, podczas gdy kobiety są istotami wysoko rozwiniętymi.

Dziel i podbijaj

Oczywiste jest, że ta narracja wyrządza więcej szkody niż pożytku i stwarza niepotrzebne napięcie i gniew między mężczyznami i kobietami. Niemniej jednak ta narracja ułatwia zakładowi kontrolowanie obywatelstwa.

Zamiast ludzi pracujących razem, walczą ze sobą. W dłuższej perspektywie nie prowadzi to do niczego pozytywnego. Jedyne, co robi, to to, że zakład może kierować ludzi w określonym kierunku.

Rzeczywistość

W końcu kobiety i mężczyźni są tutaj, aby się uzupełniać i równoważyć, a nie walczyć. Tym, co ułatwia establishmentowi oddzielenie mężczyzn i kobiet, jest trauma, którą ma tak wiele osób.

Wewnętrzne rany zadane ich matkom i ojcom są ostatecznie rzutowane na innych ludzi. Powoduje to, że dynamika wczesnego dzieciństwa jest stale powtarzana, co prowadzi do niekończącego się dramatu.

Duży problem

Gdyby ktoś mógł łatwo zobaczyć, jak jego wewnętrzne rany dotknęły go z zewnątrz, byłby w stanie ograniczyć skalę dramatu, który dodaje światu. Ponieważ jednak umysł ma wszelkiego rodzaju mechanizmy obronne, aby nie borykać się z bólem, może być mniej lub bardziej niemożliwe, aby ktoś zrozumiał, co się dzieje i przejąć odpowiedzialność za własny ból.

Twoje problemy będą wtedy na zewnątrz, a nie w nich, co prawie gwarantuje, że nie zmierzą się ze sobą. Mimo to ktoś taki jak ten może zmienić świat, nawet jeśli nie jest gotowy na zmianę siebie.

Kolejna scena

Oprócz części krótkiego filmu, w której wielu kastrowanych mężczyzn stanęło w szeregu, była jeszcze inna część, która wywarła wielki wpływ na wielu ludzi. W tej części mężczyzna rozmawia z kobietą, a inny mężczyzna fizycznie uniemożliwia mu pójście naprzód.

Drugi facet w zasadzie mówi, że to, co próbuje zrobić, nie jest dobrą rzeczą i powstrzymuje go. Opierając się na tym, jak zareagował na niego ten drugi mężczyzna, to jak próba zrobienia czegoś kobiecie.

Dziwny scenariusz

W rzeczywistości ten mężczyzna zrobiłby coś zupełnie normalnego – zbliżyłby się do kobiety, która go pociąga. Ta scena następnie wyjaśnia, że ​​coś jest z nią nie tak.

Ta scena mówi, że mężczyzna, który widzi atrakcyjną kobietę i chce z nią porozmawiać, chce zrobić coś złego. Oczywiście odgrywa to rolę w narracji, że wszyscy mężczyźni są mizoginistami, którzy chcą tylko wykorzystywać kobiety.

Głębsze spojrzenie

Przekonanie mężczyzn, że podejście do kobiety z szacunkiem jest złe, jest niewątpliwie świetnym sposobem na oddzielenie mężczyzn i kobiet i obniżenie populacji. Jeśli nie nawiążą kontaktów i nie będą mieć dzieci, istnieje tylko jeden sposób dla populacji.

Przedstawiono także inne stanowisko, że toksyczne feministki promują je z własnej zazdrości. Ze względu na ich wygląd i zachowanie mężczyźni mogą nie zwracać się do tych kobiet, a ponieważ może to utrudniać im radzenie sobie z kontaktami z innymi kobietami, ich zazdrość może sprawić, że nie będą musiały się uczyć innych kobiet co mogą mieć.

wniosek

Taka kobieta może wtedy zobaczyć, że jest cnotliwą osobą i resztą, ale będzie to tylko fasada. A jeśli mężczyzna nie zwraca się do kobiet w prawdziwym świecie, co powinien zrobić?

Jasne, może korzystać z aplikacji randkowych, ale mężczyznaowi będzie znacznie trudniej autentycznie połączyć się z kobietą za pośrednictwem tych aplikacji, a jeśli nie spojrzy we właściwy sposób, może nie zajść daleko. Udowodniono, że tylko niewielki odsetek mężczyzn odnosi sukcesy online.

Jeśli mężczyzna może się rozwinąć i zbliżyć, może wyrazić, kim jest i dowiedzieć się, czy naprawdę lubi kobietę, nie będąc ignorowanym z powodu swojego wyglądu. Może przejąć kontrolę nad tym obszarem swojego życia, zamiast biernie czekać na mecz kobiety, z którym może nie poradzić sobie w prawdziwym świecie.

[ff id=”5″]